KURUMSAL BİLGİLER

Bukoli, internet alışverişlerinde yaşanan teslimat sorunlarına çözüm sunan esnek ve güvenilir bir teslimat modeli.

Borusan Lojistik İnovasyon Ekibi tarafından geliştirilen Bukoli, internet alışverişi yapan kullanıcıların evde veya ofiste siparişlerini bekleme problemine son vermek, esnaftan oluşan teslim noktalarına ek gelir imkanı sunmak ve e-ticaret firmalarına alternatif bir teslimat seçeneği sunmak amacıyla geliştirildi. Bunların yanı sıra, Türkiye’de ilk defa kullanılan akıllı makinelerle sektöre teknolojik yepyeni bir teslimat modeli sunuyor. Kullanıcı ister yolunun üstündeki esnaftan ister merkezi noktalardaki akıllı makinelerden gece gündüz, hafta içi hafta sonu demeden ürününü teslim alabiliyor.

Bukoli, markafoni.com, 1V1Y.com, kitapyurdu.com, koctas.com.tr gibi birçok e-ticaret sitesi ile işbirliği içerisinde ve İstanbul’da 33 ilçede, +600 teslimat noktasında faaliyet gösteriyor.

Bukoli ile tüketiciler evde veya ofiste siparişlerini bekleme derdinden kurtuluyor, paketleri onların seçtikleri noktada bekliyor, e-ticaret şirketleri güven ve yeni teslimat opsiyonu kazanırken, esnaf ise ek gelir ve mahalle sakinlerine ulaşma şansı yakalıyor.

Bukoli Taşımacılık A.Ş., Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından, 6475 sayılı Posta Hizmetleri Kanunu ve Posta Sektörüne İlişkin Yetkilendirme Yönetmeliği uyarınca, İstanbul il sınırları içerisinde posta hizmeti vermek ve bunun için gerekli altyapıyı kurup işletmek üzere Hizmet Sağlayıcı olarak yetkilendirilmiştir.

Ayrıntılı Bilgi almak için 0 850 201 16 16 nolu numaradan veya bukoli.info@bukoli.com mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Adres: Bayar Cad. Şehit Mehmet Fatih Öngül Sok. Bağdatlıoğlu Plaza No: 3 Giriş Kat Kozyatağı 34742 Kadıköy / İstanbul